SALE WESELNE

Sala weselna to ważne miejsce uroczystości zaślubin. Skrupulatnie dobrane dodatki, wspaniałe bukiety, kolorystyka i nietypowe rozwiązania sprawią, że stworzymy przepiękny obraz wnętrza, którego Państwa goście nigdy nie zapomną.

Zapewniamy odpowiedni wystrój sali weselnej, od imponujących kreacji po drobne bukieciki na stołach. Wszystko, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

SAMOCHODY

Korzystanie ze ślubnego pojazdu ma walor praktyczny i estetyczny. Na pewno ważną role odgrywa tutaj przyciągająca uwagę, gustowna i trafiona dekoracja. Zaproponujemy Państwu odmienne ozdoby: tradycyjne, nowoczesne lub awangardowe odpowiednio pasujące do różnego rodzaju ślubnego pojazdu: samochód sportowy, zabytkowy czy limuzyna.

Dekoracja samochodu Pary Młodej to idealne uzupełnienie uroczystości ślubnej.

KOŚCIOŁY

W naszej ofercie znajdą Państwo niestandardowe aranżacje opierające się na prostym pięknie kościoła. Posiadamy do zaproponowania gotowe kompozycje, ale jesteśmy tez otwarci na Państwa sugestie. Z naszych elementów można dowolnie komponować indywidualną aranżację zarówno ze sztucznych jak i żywych kwiatów. Mając do wyboru wiele rodzajów dekoracji, możemy wybrać taką, która będzie odzwierciedlała styl przyjęty przez Młodą Parę.

Pomagamy wybrać najlepszą dekorację kościoła. Dobieramy kolory i kształty kompozycji kwiatowych odpowiednio do stylu wnętrza świątyni.
Skontaktuj sie z nami: 606 808 349 dekoratorstylista@gmail.com